pergole royale

O firmie

Firma Pergole Royale powstała z myślą o sprostaniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. 

Nauczeni doświadczeniem podjęliśmy decyzje aby stworzyć miejsce w którym każdy klient poczuje się wyjątkowo, a zarazem otrzyma produkt w pełni dopasowany do swoich potrzeb, inaczej mówiąc  produkt szyty na miarę.

biuro

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno przesłony przystosowane do pomieszczeń wewnątrz budynku jak i na zewnątrz, a  wśród nich rolety, żaluzje, plisy, moskitiery, screeny. Zapewniamy najwyższej jakości realizacje, które cieszą się trwałością i świetnym wyglądem.

Zadaszenie tarasu to nasza specjalizacja. Tworzenie strefy relaksu dla Ciebie i Twoich bliskich, niech będzie dla nas wyzwaniem, które podejmiemy z przyjemnością. Jakość premium połączona z innowacyjnością i funkcjonalnością. Nasza aluminiowa pergola powiększy przestrzeń wypoczynkową, tworząc z salonem wewnętrznym spójną całość, a dodatkowe przesłony dodadzą intymności i zacienienia. Natomiast pergola wolnostojąca wpasuje się w przestrzeń ogrodu, tworząc przyjemną strefę niezależną od głównego budynku.

Bogate doświadczenie w branży dało nam dużą pewność siebie i swoich możliwości, dzięki czemu wiemy, że oferujemy tylko najwyższej jakości produkty. Zapewniamy ich szeroki wybór i konkurencyjne ceny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

Dysponujemy profesjonalnym montażem popartym wieloletnim doświadczeniem i praktyką.  Każdą pracę wykonujemy z najwyższą starannością i precyzją. Cieszymy się renomą i zaufaniem, ponieważ potrafimy sprostać każdemu nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Wybierając naszą firmę, zyskujecie Państwo pewność, że Wasz produkt będzie dopracowany w każdym szczególe i wykonany z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki naszej firmie możecie mieć Państwo  pewność że ominą Was zmartwienia związane z planowaną inwestycją.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych i dużych przedsiębiorstw.

Nasza mobilność i elastyczność godzin pracy jest dodatkowym atutem.

Jesteśmy nastawieni na wysoką jakość obsługi naszych Klientów oraz dynamiczny rozwój, gdyż tworzenie rzetelnej i pewnej firmy daje nam prawdziwą satysfakcję.

Zapraszamy do współpracy.

osoba
Maciej Palkowski
osoba
Wojciech Polikarski

SKONTAKTUJ SIĘ

pinezka

Lubelska 36A
Olsztyn