Rolety Dzień/Noc Impresja

Wśród osłon okiennych zdecydowanie wyróżniają się rolety w kasecie, które od kilku lat budzą niemałe zainteresowanie konsumentów, a ich popularność wciąż wzrasta. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale także stanowią nieszablonowy dodatek wystroju wnętrz, dzięki któremu jego charakter zostaje diametralnie odmieniony.

Opis

Za sprawą rolet dzień noc w kasecie płaskiej pokój, salon czy kuchnia prezentują się elegancko, a jednocześnie zyskują na przytulności. Te na pierwszy rzut oka skomplikowane systemy osłonowe są wykonane w bardzo prosty sposób. Składają się z naprzemiennie połączonych ze sobą pasów zaciemniających, które osłaniają szybę okienną, i transparentnych, które przepuszczają światło.

Rolety z powodzeniem zaczęły zastępować zwykłe firanki i zasłony w mieszkaniach. Mają prosty mechanizm działania, zapewniają dobrą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nie trzeba ich prać. Rolety dzień noc są jeszcze ciekawszym rodzajem osłony na okna, ponieważ pozwalają regulować ilość wpuszczanego do środka światła. Mają bardzo subtelny, delikatny wygląd i występują w różnych wersjach kolorystycznych. Doskonale pasują do wnętrz nowoczesnych i eleganckich, a przy okazji są naprawdę praktyczne. Na zakup rolet dzień noc decydują się przede wszystkim ludzie młodzi, którym zależy na uzyskaniu efektu wnętrza naprawdę dopasowanego do ich aktualnych, i wciąż zmieniających się potrzeb. Jako że w ciągu roku nasłonecznienie domu zmienia się, należy stosować systemy okienne, które są odpowiednie na każdą porę roku, i na każdą porę dnia!

SKONTAKTUJ SIĘ

pinezka

Lubelska 36A
Olsztyn